Czy potrzebujesz prestylera?
2.jpg

Prestyler to produkt stworzony z myślą o stosowaniu go jeszcze przed właściwą stylizacją, ale co to właściwie znaczy? 

Aby osiągnąć wymarzony efekt, musisz zaprzyjaźnić się z suszarką albo mieć dużo szczęścia w życiu w postaci wyjątkowo plastycznych włosów. Niewiele z nas jednak ma tyle szczęścia, dlatego codziennym rytuałem jest korzystanie z suszarki.

Jak sobie pomóc z układaniem włosów? Na to pytanie są dwie odpowiedzi:

  1. Dobre cięcie wykonane przez prawdziwego mistrza nożyczek
  2. Prestyler

Jak sam tytuł artykułu wskazuje, dzisiaj zajmiemy się prestylerami. Są to produkty które pomagają budować objętość fryzury, dzięki czemu nasze włosy wyglądają na zdrowe i odżywione. Pozwalają na większą kontrole nad włosami i jednocześnie chronią je przed gorącym powietrzem suszarki. 

Kolejną zaletą płynącą z korzystania z prestylerów jest utrwalenie fryzury. Włosy wysuszone bez żadnych "wspomagaczy" są bardzo sypie a co za tym idzie, ułożona fryzura znika z każdym ruchem głowy. Prestyler utrwala fryzurę i stanowi doskonałą bazę pod finalny produkty - matową pastę, pomadę wodną czy wosk. 

Gdy nie masz czasu, lub po prostu ochoty, korzystać z finalnego produkty, prestyler doskonale sprawdzi się jako samodzielny produkt do luźniejszych fryzur takich jak quiff czy french crop. 

Gorące powietrze suszarki może uszkodzić strukturę włosa, dobry prestyler zapobiega uszkodzeniom, dlatego bez obaw możesz modelować włosy aż do zyskania pożądanego efektu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl