O nas

O nas:

Produkty By Elementum to coś więcej niż kosmetyki do stylizacji włosów, to lata pasji i zdobywania wiedzy przekute na wyjątkowe produkty. Uważamy, że natura jest czymś z czego powinniśmy czerpać jak najwięcej, dlatego nasze produkty powstają z najwyższej jakości naturalnych składników. Tworzymy proste i przede wszystkim skuteczne produktu. Każdy produkt wytwarzany jest ręcznie w małych partiach w naszym laboratorium, z najwyższą dbałością o szczegóły.

Skąd nazwa?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, motywem przewodnim By Elementum jest natura.
Stąd też nazwa - Elementum (łac. pierwiastek). W starożytnym rozumieniu pierwiastki były pojmowane jako zasady które mogły stworzyć coś materialnego, tak jak nasze produkty tworzą idealne fryzury. 

Terra - ziemia 

Caeli - powietrze 

Ignis - ogień 

Aqua - woda 

Każdy z naszych produktów nawiązuje to starożytnej alchemia, inspirując się tym co dała nam natura. 

Od twórcy:

Od dziecka miałem problem z moimi niesfornymi włosami, nigdy nie chciały współpracować z komercyjnymi produktami. Żele, gumy, pianki i pasty przerobiłem w wzdłuż i wszerz. Świat wysokiej jakości kosmetyków do stylizacji włosów otworzył się przede mną dopiero na studiach. Korzystając z bogactwa wiedzy zdobytej na studiach chemicznych, przedsięwziąłem się stworzenie unikalnej linii naturalnych produktów. Efekty dwóch lat pracy nad produktami pozostawiam Wam na naszej stronie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl